0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: COBRA130-6T
Stok Durumu: 1000
35,00TL
Vergiler Hariç: 35,00TL

Cobra 130 Mg 6 Tablet

Sertleşme sorunu en başlarda ciddiye alınmayan ancak belli bir süre sonra kendisini daha da önemli boyutta gösteren bir sorundur. Bu problemin giderilebilmesi adına pek çok farklı sertleştirici ürün bulunmaktadır. Lakin bunların tamamı beklenen etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle çok daha dikkatli olmak ve doğru ürünleri kullanmak önemlidir. Ülkemize Hindistan’dan ithal edilen Cobra 130 mg 6 tablet bunlardan bir tanesidir ve son derece başarılı bir üründür. İsminden de anlaşılacağı gibi penisin ereksiyon sorununa iyi gelmektedir. Ayrıca ürün kutusu üzerinde bir kobra resmi de bulunmaktadır. Kırmızı ve mavi renkleri olmak üzere iki farklı renktedir. Kısa süre içerisinde etki ederek ereksiyon sorunundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kan akışını hızlandırarak kullanan kişiye de enerji vermektedir.

Cobra 130mg Nasıl Bir Üründür?

Temel amacı ereksiyon sorununu gidermek olan Cobra 130mg öncelikli olarak bitkisel bir üründür. İçeriğinde kimyasal hiçbir maddeye yer verilmemiştir. Son derece başarılı özellikleri bulunmaktadır. Öncelikli olarak kişinin kanına kısa sürede karışır ve sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede etkisini gösterir. Kan akışını hızlandırarak ona enerji verir. Bu akışın penis bölgesinde etkili olmasını sağlayarak penisin daha uzun süre sert kalmasına yardımcı olmaktadır. Tabii bunu yaparken vücudun normal seyrini hiçbir şekilde etkilemez. Artık siz de ereksiyon probleminden tam anlamıyla kurtulabilecek ve daha uzun süre sert kalan penislere sahip olacaksınız. Bu sayede hem siz hem de partnerleriniz tam anlamıyla tatmin olacaktır.

Cobra 130mg Ne İşe Yarar?

Ereksiyon sorununu kalıcı olarak geçiren Cobra 130mg kesinlikle düzenli ve uzun süreli kullanım gerektirmektedir. Aksi takdirde pek bir etki göstermeyebilir. Bununla birlikte düzenli kullanım sonucunda kaybettiğiniz cinsel gücünüze ve isteğinize geri kavuşmanızı sağlayacaktır. Böylece kendinizi daha güçlü hissedecek ve tam anlamıyla performans sergileyebileceksiniz. Biliyorsunuz ki Cobra 130 mg 6 tablet sayesinde uzun süreli kullanımda iktidarsızlık sorunu da giderilmiş olacaktır. Tabii kesinlikle doğru şekilde kullanmalısınız. Örneğin sağlıklı bireyler için uygun bir üründür ve günde en fazla 1 adet olarak alınmalıdır. Fazlası herkes için yan etkilere sebep olabilir.

Cobra 130mg Yan Etkileri Var mı?

Bitkisel bir ürün olarak dikkat çeken Cobra 130mg herhangi bir bilinen yan etkiye sahip değildir. Tabii eğer kullanım tavsiyesine uymazsanız o zaman her üründe ve ilaçta olduğu gibi onda da yan etki görülebilir. Örneğin ben zaten sağlıklıyım ve bana hiçbir şey olmaz, o nedenle 2 adet kullanabilirim diyerek 1 adetten fazla almanız yan etkisinin görülmesine neden olacaktır. Ek olarak kalp – damar sorunu, tansiyon ve şeker hastalığı gibi daha farklı kronik sağlık sorunu bulunanların uzak durması gerekir. Aksi takdirde yine yan etki olabilir. Alkol ile birlikte tüketilmemelidir çünkü bu tür durumlarda etkisini tam anlamıyla kaybetmektedir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!